Videoteek

Videoteegis tutvustame Mahtra Talurahvamuuseumi fondides sisalduvaid koduloolisi filme , milliseid on Avo ja Jaak Kadarik alates 1970-ndatest aastatest üles võtnud nii 16mm filmikaameraga, VHS- ja digivideokaameratega. Esmalt saame vaatamiseks pakkuda viimase paarikümne aasta videosid, vanemad filmid ootavad veel digitaliseerimist. Oleme huvitatud meie fondidesse kogunenud koduloolise videomaterjali laiemast kättesaadavusest kõigile, eelkõige kihelkonnarahvale, keda huvitab kodukandi lähiajalugu. Küllap on seal näha kellelegi tuttavaid ja kalleid inimesi, nostalgilisi mustvalgeid tummfilmikaadreid 1970-80-ndate eluolust , on palju tähtpäevade , kultuuriürituste ja pidustuste jäädvustusi, süvitsiminejatele on pakkuda konverentside salvestusi. Filme saab tellida Mahtra Talurahvamuuseumist kohapeal või elektronpostiga: tiia.helle@mahtramuuseum.ee ja jaak.kadarik@gmail.com . 1 DVD maksab 200.- ( videomüügist laekuv raha läheb Mahtra Talurahvamuuseumi arenduseks)

Selle lehekülje sisu on toimetamisel Videoteegis tutvustame Mahtra Talurahvamuuseumi fondides sisalduvaid koduloolisi filme , milliseid on Avo ja Jaak Kadarik alates 1970-ndatest aastatest üles võtnud nii 16mm filmikaameraga, VHS- ja digivideokaameratega. Esmalt saame vaatamiseks pakkuda viimase paarikümne aasta videosid, vanemad filmid ootavad veel digitaliseerimist. Oleme huvitatud meie fondidesse kogunenud koduloolise videomaterjali laiemast kättesaadavusest kõigile, eelkõige kihelkonnarahvale, keda huvitab kodukandi lähiajalugu. Küllap on seal näha kellelegi tuttavaid ja kalleid inimesi, nostalgilisi mustvalgeid tummfilmikaadreid 1970-80-ndate eluolust , on palju tähtpäevade , kultuuriürituste ja pidustuste jäädvustusi, süvitsiminejatele on pakkuda konverentside salvestusi. Filme saab tellida Mahtra Talurahvamuuseumist kohapeal või elektronpostiga: tiia.helle@mahtramuuseum.ee ja jaak.kadarik@gmail.com . 1 DVD maksab 200.- ( videomüügist laekuv raha läheb Mahtra Talurahvamuuseumi arenduseks) Hinnatud kodulehtede tegemine professionaalne kodulehe valmistamine tunnustatud ja visuaalselt heal tasemel .. korraliku ja atraktiivse kodulehe tegemine aga ka kasutajasõbralike ning lihtsalt kasutatavate kodulehtede valmistamine originaalse visuaaldisainiga kodulehekülje tegemine vaata lisaks ka Tõlketeenused kiirelt ja alati tähtajaks valmis
November 2019
ETKNRLP
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Videoteek
Videoteegis tutvustame Mahtra Talurahvamuuseumi fondides sisalduvaid koduloolisi filme , milliseid on Avo ja Jaak Kadarik alates 1970-ndatest aastatest üles võtnud nii 16mm filmikaameraga, VHS- ja digivideokaameratega.
Esmalt saame vaatamiseks pakkuda viimase paarikümne aasta videosid, vanemad filmid ootavad veel digitaliseerimist.
Oleme huvitatud meie fondidesse kogunenud koduloolise videomaterjali
laiemast kättesaadavusest kõigile, eelkõige kihelkonnarahvale, keda huvitab kodukandi lähiajalugu.
Küllap on seal näha kellelegi tuttavaid ja kalleid inimesi, nostalgilisi mustvalgeid tummfilmikaadreid 1970-80-ndate eluolust , on palju tähtpäevade , kultuuriürituste ja pidustuste jäädvustusi, süvitsiminejatele on pakkuda konverentside salvestusi.

Filme saab tellida Mahtra Talurahvamuuseumist kohapeal või elektronpostiga: tiia.helle@mahtramuuseum.ee ja jaak.kadarik@gmail.com . 1 DVD maksab 200.- ( videomüügist laekuv raha läheb Mahtra Talurahvamuuseumi arenduseks)
Selle lehekülje sisu on toimetamisel
Videoteek Videoteegis tutvustame Mahtra Talurahvamuuseumi fondides sisalduvaid koduloolisi filme , milliseid on Avo ja Jaak Kadarik alates 1970-ndatest aastatest üles võtnud nii 16mm filmikaameraga, VHS- ja digivideokaameratega. Esmalt saame vaatamiseks pakkuda viimase paarikümne aasta videosid, vanemad filmid ootavad veel digitaliseerimist. Oleme huvitatud meie fondidesse kogunenud koduloolise videomaterjali laiemast kättesaadavusest kõigile, eelkõige kihelkonnarahvale, keda huvitab kodukandi lähiajalugu. Küllap on seal näha kellelegi tuttavaid ja kalleid inimesi, nostalgilisi mustvalgeid tummfilmikaadreid 1970-80-ndate eluolust , on palju tähtpäevade , kultuuriürituste ja pidustuste jäädvustusi, süvitsiminejatele on pakkuda konverentside salvestusi. Filme saab tellida Mahtra Talurahvamuuseumist kohapeal või elektronpostiga: tiia.helle@mahtramuuseum.ee ja jaak.kadarik@gmail.com . 1 DVD maksab 200.- ( videomüügist laekuv raha läheb Mahtra Talurahvamuuseumi arenduseks)
Mahtra Talurahvamuuseum, Muuseumi 1, Juuru alevik, Juuru vald, 79401 Raplamaa, tel 484 4199, 484 4162,
Eesti keeles   In English   По русски